سونی: ما اولین شرکتی خواهیم بود که اندروید 7.1.1 را عرضه خواهیم کرد

شرکت سونی در نظر دارد تا اولین شرکتی باشد که بعد از گوگل عرضه آپدیت 7.1.1 را برای دستگاه های خود آغاز می‌کند. این ادعا توسط یکی از اعضای تیم Xperia Concept شرکت مطرح شده که تیم اصلی توسعه دهندگان نرم افزاری سونی هستند؛ این حرکت اولویت شماره یک این گروه است.

در این زمینه تیم اکسپریا کانسپت اعلام کرده است:

    اگر شما شرکت دیگری به جز گوگل را پیدا کردید که سریعتر از ما کار کند و نسخه جدید اندروید را عرضه کند می‌توانید نظر خود را نسبت به ما عوض کرده و در بررسی های خود به ما نمره منفی دهید!

علاوه بر این تیم سونی اعلام کرده که همه کدهای منبع نسخه 7.1.1 را آماده کرده است و در حال حاضر منتظر برنامه های پایه(GMS apps) و بستر تست سازگاری با دستگاه یا همان CTS از گوگل است. البته این تیم هنوز به این مورد اشاره نکرده است که زمان عرضه این بروزرسانی ها کی خواهد بود و چه اسمارت فون هایی به این نسخه بروز می‌شوند. اما اگر احتمالات و روند قبلی را برای نسخه 7.1.1 هم داشته باشیم، باید همه گوشی هایی که به اندروید 7.0 بروز شدند، به نسخه 7.1.1 نیز آپدیت شوند.

همانطور که می‌دانید در حال حاضر گوگل به جز اسمارت فون های سری نکسوس و پیکسل، این آپدیت را تنها برای گوشی تحت پروژه Android One با نام General Mobile 4G عرضه کرده است و هیچ شرکت دیگری حتی اشاره کوچکی هم به عرضه نسخه 7.1.1 برای دستگاه های خود نکرده است.

اندروید 7.1.1 امکانات بسیاری را به نسخه پایه 7.0 اضافه می‌کند و ما در این مطلب همه این امکانات را معرفی کرده ایم که از میان آنها می‌توان به قابلیت ریستارت به صورت پایه بر روی همه گوشی ها و همچنین پشتیبانی از کیبورد های تصویری و بسیاری موارد دیگر اشاره نمود


برچسب ها :