کارت گرافیک گیگابایت سری G1 Gaming با 4 گیگابایت حافظه GDDR5 و رابط 128bit

این کارت های گرافیک از مدار تغذیه 4+1 فاز بهره می برند که باعث فعالیت در پایین ترین دما می شود تا خروجی ولتاژ پایدار تری ارائه و قابلیت اورکلاک تا سطوح بالا فراهم شود،سیستم خنک کننده WINDFORCE 2X از دو فن 90 میلی متری با تکنولوژی چرخش متناوب بهره می برد. فن ها با طراحی تیغه ای ساخته شده اند تا بیشترین حجم هوا با کمترین میزان نویز جریان یابد.

 


 

با استفاده از نرم افزار Xtreme Engine می توان ظاهر کارت را بر اساس سلیقه تغییر داد. پوشش فلزی مشکی پشت کارت ظاهر یکدستی فراهم کرده است و از اجزای کارت در مقابل رطوبت و گرد و غبار محافظت می کند،کارت های GTX 1050 Ti و GTX 1050 سری G1 Gaming دارای 4 گیگابایت حافظه GDDR5 با رابط 128bit می باشند.

 

 

فرکانس هسته با انتخاب حالت OC Mode تا میزان 1556 مگاهرتز و با انتخاب حالت Gaming تا میزان 1531 مگاهرتز می رسد، این سری از کارت های گرافیک دارای پردازنده گرافیکی GP107 می باشند که بر اساس معماری پیشرفته پاسکال تولید شده است. گیگابایت از GPU های دستچین شده در سری کارت های گرافیک G1 Gaming بهره می برد که این به معنای فرکانس کاری بالاتر GPU و قابلیت اورکلاک بالا بدون ایجاد ناپایداری در سیستم است.


برچسب ها :